Відправка протягом 4 дні
Довжина - 86 мм, Напруга - 10.5 В, 0.1 Ом
Довжина - 86 мм, Напруга - 10.5 В, 0.1 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1229 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 86 мм |
| Напруга | 10.5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1229 Y-107R |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1229 Y-107R |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Опір | 0.1 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴


