Відправка протягом 4 дні
безкаркасний, Довжина 1 - 480 мм, Special, 1 шт
безкаркасний, Довжина 1 - 480 мм, Special, 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SF48A/C01 |
| Виробник | Champion |
| Тип | Безкаркасний |
| Сумісність з моделлю | C01 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF48A/C01 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина 1 | 480 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кріпити | Special |
| Мoдель | SF48A/C01 |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


