Відправка протягом 4 дні
Свіча запалювання NGK 4912 / ILKAR7B11
Довжина різьби [мм]: 26,5
Зазор між електродами [мм]: 4
Свічка запалювання: 1 електрод маси, іридієвий електрод, з плоским сідлом, з помехоподавленія, 5 кОм
Ширина зіву гайкового ключа: 14,0 mm
Сумісність з авто
LEXUS:
LEXUS CT (ZWA1_) 200h 99 лс 12.2010 ->
TOYOTA:
TOYOTA YARIS (_P9_) 1.33 VVT-i 100 лс 03.2009 ->
TOYOTA YARIS (_P9_) 1.8 VVTi 133 лс 01.2007 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 1.6 132 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 2.0 152 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 1.6 132 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 2.0 152 лс 02.2009 ->
TOYOTA IQ (_GJ1_) 1.33 98 лс 01.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi 101 лс 05.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi 99 лс 01.2010 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 132 лс 05.2009 ->
TOYOTA PRIUS (ZVW3_) 1.8 Hybrid 99 лс 04.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 VVTi 124 лс 03.2007 ->
TOYOTA PRIUS PLUS (ZVW4_) 1.8 Hybrid 99 лс 03.2012 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 Hybrid 99 лс 09.2010 ->
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.0 FWD 158 лс 12.2008 ->
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.0 4WD 158 лс 12.2008 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.33 (NRE150) 101 лс 10.2008 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.6 132 лс 01.2009 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.6 Dual VVTi 124 лс 01.2007 ->
TOYOTA YARIS (_P13_) 1.3 99 лс 09.2011 ->
TOYOTA YARIS (_P13_) 1.3 95 лс 09.2011 ->
Свіча запалювання NGK 4912 / ILKAR7B11
Довжина різьби [мм]: 26,5
Зазор між електродами [мм]: 4
Свічка запалювання: 1 електрод маси, іридієвий електрод, з плоским сідлом, з помехоподавленія, 5 кОм
Ширина зіву гайкового ключа: 14,0 mm
Сумісність з авто
LEXUS:
LEXUS CT (ZWA1_) 200h 99 лс 12.2010 ->
TOYOTA:
TOYOTA YARIS (_P9_) 1.33 VVT-i 100 лс 03.2009 ->
TOYOTA YARIS (_P9_) 1.8 VVTi 133 лс 01.2007 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 1.6 132 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS седан (T27) 2.0 152 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 1.6 132 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AVENSIS универсал (T27) 2.0 152 лс 02.2009 ->
TOYOTA IQ (_GJ1_) 1.33 98 лс 01.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi 101 лс 05.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi 99 лс 01.2010 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 132 лс 05.2009 ->
TOYOTA PRIUS (ZVW3_) 1.8 Hybrid 99 лс 04.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 VVTi 124 лс 03.2007 ->
TOYOTA PRIUS PLUS (ZVW4_) 1.8 Hybrid 99 лс 03.2012 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 147 лс 02.2009 ->
TOYOTA AURIS (ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 Hybrid 99 лс 09.2010 ->
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.0 FWD 158 лс 12.2008 ->
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.0 4WD 158 лс 12.2008 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.33 (NRE150) 101 лс 10.2008 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.6 132 лс 01.2009 ->
TOYOTA COROLLA (E150_) 1.6 Dual VVTi 124 лс 01.2007 ->
TOYOTA YARIS (_P13_) 1.3 99 лс 09.2011 ->
TOYOTA YARIS (_P13_) 1.3 95 лс 09.2011 ->
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4912 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Сумісність з моделлю | B11 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4912 ILKAR7B11 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 4912 ILKAR7B11 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M12 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴



