Відправка протягом 4 дні
Товщина - 18 мм, Висота - 47.4 мм, Довжина - 109,2 мм
Товщина - 18 мм, Висота - 47.4 мм, Довжина - 109,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 098 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47.4 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 098 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 109, 2 мм |
| Мoдель | 0 986 424 098 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴






