Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.9 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 5, з конусним сідлом
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.9 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 5, з конусним сідлом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5476 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5476 ILTR5D |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кальальне число | 5 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 5476 ILTR5D |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴



