-65%

Повітряний фільтр для автомобіля Champion CAF100443C- ( Мрія )
2 083 ₴
729 ₴
- В наявності
- Код: 612194-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Висота - 377 мм, Внутрішній діаметр - 100 мм, Зовнішній діаметр - 146 мм
Висота - 377 мм, Внутрішній діаметр - 100 мм, Зовнішній діаметр - 146 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100443C |
| Виробник | Champion |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 377 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAF100443C |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CAF100443C |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴

