Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Ford, Товщина - 18 мм, 17.9 мм, Висота - 46.6 мм, Довжина - 151,4 мм, 151,5 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Ford, Товщина - 18 мм, 17.9 мм, Висота - 46.6 мм, Довжина - 151,4 мм, 151,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 402 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 402 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 151, 4 мм, 151, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мoдель | 0 986 466 402 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 17.9 мм, 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴








