Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Nissan, Товщина - 13 мм, Висота - 42.5 мм, Довжина - 116.9 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Nissan, Товщина - 13 мм, Висота - 42.5 мм, Довжина - 116.9 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 116.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SP1060-R |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мoдель | SP1060-R |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


