Відправка протягом 4 дні
DENSO DS SK20BR11 - Свічка запалювання
Тип свічки: Свічка запалювання
Діаметр [мм]: 14
Ширина зіву гайкового ключа: 16
Вага, г: 43
Свічка запалювання: 1 електрод маси
Розмір різьблення 1: 19
Додатково: U-подібна канавка
Свічка запалювання - пристрій для запалення паливо-повітряної суміші в найрізноманітніших паливних двигунах.
DENSO встановлює стандарти для оригінальних свічок запалювання з 1959 року. Постійна науково-дослідна діяльність призвела до прекрасних результатів: зниження витрати палива і викидів вихлопних газів. Саме тому провідні виробники автомобілів, включаючи Volvo, Vauxhall / Opel, Peugeot, Citroën, Nissan, Subaru, Suzuki і Toyota, обирають продукцію DENSO в якості оригінального обладнання. Програма свічок запалювання DENSO для ринку запчастин розроблена, щоб надати Вам найкраще з унікальних запатентованих технологій DENSO. Всі свічки зроблені за вищими стандартами якості оригінального обладнання на заводах, сертифікованих відповідно до норм QS 9000 і ISO 9000. В цілому програма включає більше 6600 постійно оновлюваних позицій і охоплює 99% всіх європейських моделей автомобілів.
DENSO DS SK20BR11 - Свічка запалювання
Тип свічки: Свічка запалювання
Діаметр [мм]: 14
Ширина зіву гайкового ключа: 16
Вага, г: 43
Свічка запалювання: 1 електрод маси
Розмір різьблення 1: 19
Додатково: U-подібна канавка
Свічка запалювання - пристрій для запалення паливо-повітряної суміші в найрізноманітніших паливних двигунах.
DENSO встановлює стандарти для оригінальних свічок запалювання з 1959 року. Постійна науково-дослідна діяльність призвела до прекрасних результатів: зниження витрати палива і викидів вихлопних газів. Саме тому провідні виробники автомобілів, включаючи Volvo, Vauxhall / Opel, Peugeot, Citroën, Nissan, Subaru, Suzuki і Toyota, обирають продукцію DENSO в якості оригінального обладнання. Програма свічок запалювання DENSO для ринку запчастин розроблена, щоб надати Вам найкраще з унікальних запатентованих технологій DENSO. Всі свічки зроблені за вищими стандартами якості оригінального обладнання на заводах, сертифікованих відповідно до норм QS 9000 і ISO 9000. В цілому програма включає більше 6600 постійно оновлюваних позицій і охоплює 99% всіх європейських моделей автомобілів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SK20BR11 |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Сумісність з маркою | Subaru, Volvo, Peugeot, Opel, Toyota, Suzuki, Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SK20BR11 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | SK20BR11 |
| Особеннсоти | 3 електроди маси |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴


