Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Ford, Fiat, Lancia, Товщина - 16.4 мм, Висота - 54.9 мм, Довжина - 114,7 мм
дискові, Вісь - передня, Ford, Fiat, Lancia, Товщина - 16.4 мм, Висота - 54.9 мм, Довжина - 114,7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 255 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.4 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Ford, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 255 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 114, 7 мм |
| Марка автомобіля | Fiat, Ford, Lancia |
| Мoдель | 0 986 495 255 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴








