Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1.25, Довжина різьби - 26.5 мм, Відстань між електродами - 0.8 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - платина, Калільне число - 8, 1 електрод маси, з пласким сідлом, жорстке SAE-піключення, захист від перешкод
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1.25, Довжина різьби - 26.5 мм, Відстань між електродами - 0.8 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - платина, Калільне число - 8, 1 електрод маси, з пласким сідлом, жорстке SAE-піключення, захист від перешкод
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE250 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Матеріал електрода | Платина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE250 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | OE250 |
| Особеннсоти | 1 електрод маси, з плоским сідлом, захист від перешкод, жорсткі SAE-під'єднання |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


