Відправка протягом 4 дні
Товщина - 14.5 мм, Висота - 61.1 мм, Довжина - 61,9 мм
Товщина - 14.5 мм, Висота - 61.1 мм, Довжина - 61,9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 754 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 61.1 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 754 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 61, 9 мм |
| Мoдель | 0 986 424 754 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴








