Ремінь ГРМ виконує роль сполучної ланки та призначений для передачі обертання від колінчастого вала двигуна до розподільного валу в будь-якому сучасному автомобілі. Ремінь ГРМ належить до групи витратних матеріалів автомобілів, він не підлягає ремонту, тому при пошкодженні його потрібно замінити. Зношений ремінь ГРМ розтягується і може перескакувати через ряд зубців, в результаті чого відбувається порушення системи запалювання. Через пошкодженого ременя може виникнути така проблема як дим з вихлопної труби, внаслідок чого паливо згоряє не повністю і догорає в системі вихлопу. Також розрив ременя ГРМ тягне за собою серйозні проблеми, і витрати будуть незрівнянно більше, ніж планова заміна ременя ГРМ.
Ремінь ГРМ GATES 5257XS замінить старий зношений ремінь ГРМ, забезпечить більш ефективну передачу обертання між колінчастим і розподільним валом. Всі елементи виконані з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації деталі. Ремінь ГРМ має кількість зубців 65 шт. Ширина становить 12.7 мм. Кількість ременів: 1. Підходить для таких марок автомобілів: Hyundai, Great Wall, Mitsubishi, KIA, Proton.
Компанія GATES- американська корпорація, провідний світовий виробник і постачальник автозапчастин. Gates вміє створювати ефективні рішення для ринку автомобільних запчастин і володіє широким асортиментом, який постійно розширюється і відповідає міжнародним стандартам.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5257XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Kia, Great Wall, Proton, Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5257XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 520 мм |
| Кількість зубців | 65 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Great wall, Hyundai, Kia, Mitsubishi |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5257XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 12, 7 мм |
- Ціна: 667 ₴


