Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Seat, Товщина - 17 мм, Висота - 51.3 мм, Довжина - 129 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Seat, Товщина - 17 мм, Висота - 51.3 мм, Довжина - 129 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 468 890 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 51.3 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 468 890 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Seat, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 468 890 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴








