Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Товщина - 15.8 мм, Висота - 45 мм, Довжина - 126 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Товщина - 15.8 мм, Висота - 45 мм, Довжина - 126 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 601 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 601 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Мoдель | 0 986 466 601 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴








