Відправка протягом 4 дні
Довжина - 119.7 мм, 11 В, Сила струму - 4.0 А, 0.9 Ом
Довжина - 119.7 мм, 11 В, Сила струму - 4.0 А, 0.9 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 97256 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 119.7 мм |
| Напруга | 11 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 97256 Y-8003J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 97256 Y-8003J |
| Сила тока | 4.0 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
| Ширина зіву гайкового ключа | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴


