-65%

Повітряний фільтр для автомобіля KOLBENSCHMIDT 50014525- ( Мрія )
1 871 ₴
655 ₴
- В наявності
- Код: 612240-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 112 мм, Ширина - 80 мм, Внутрішній діаметр - 335 мм, Зовнішній діаметр - 119 мм
Довжина - 112 мм, Ширина - 80 мм, Внутрішній діаметр - 335 мм, Зовнішній діаметр - 119 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014525 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Внутрішній діаметр | 335 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014525 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014525 |
| Застосування | MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204), MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204), MERCEDES-BENZ C-CLASS купе (C204) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴

