Відправка протягом 4 дні
Kia, Mazda, Кількість зубців - 107 шт, Довжина - 856 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Kia, Mazda, Кількість зубців - 107 шт, Довжина - 856 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT1024 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 856 мм |
| Кількість зубців | 107 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Kia, Mazda |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT1024 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴




