Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1.25, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 1.1 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 16, з пласким сідлом
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1.25, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 1.1 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 16, з пласким сідлом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | IK16 |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IK16 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 16 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | IK16 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴






