Відправка протягом 4 дні
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 58 шт, Довжина - 464 мм, Ширина - 17 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 58 шт, Довжина - 464 мм, Ширина - 17 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5516XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5516XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 464 мм |
| Кількість зубців | 58 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5516XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴




