Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Mazda, ford usa, Товщина - 13.5 мм, Висота - 43.6 мм, Довжина - 100,1 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Mazda, ford usa, Товщина - 13.5 мм, Висота - 43.6 мм, Довжина - 100,1 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 266 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 266 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина: | 100, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | ford usa, Mazda |
| Мoдель | 0 986 424 266 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631 ₴








