Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Mercedes-Benz, Товщина - 14.9 мм, Висота - 54.2 мм, Довжина - 61,7 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Mercedes-Benz, Товщина - 14.9 мм, Висота - 54.2 мм, Довжина - 61,7 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 871 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 871 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 61, 7 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 466 871 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴








