Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 1.5 мм, Кількість бокових електродів - багатоелектродна, Матеріал електрода - платина, Калільне число - 6, з пласким сідлом
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M14 x 1, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 1.5 мм, Кількість бокових електродів - багатоелектродна, Матеріал електрода - платина, Калільне число - 6, з пласким сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6343 |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Платина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6343 BKR6EQUP |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Мoдель | 6343 BKR6EQUP |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.5 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



