Відправка протягом 4 дні
OE QUALITY (11.5V) MERCEDES (W202) (W210) (W124) 2,2 2,5 3,0 D TURBO-D
OE QUALITY (11.5V) MERCEDES (W202) (W210) (W124) 2,2 2,5 3,0 D TURBO-D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GN948 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 115 мм |
| Напруга | 11.5 В |
| Сила струму | 15 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GN948 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GN948 |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴


