-65%

Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.109.00- ( Мрія )
1 577 ₴
552 ₴
- В наявності
- Код: 532596-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 255 мм, Ширина - 213 мм, Висота - 69 мм
Довжина - 255 мм, Ширина - 213 мм, Висота - 69 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.109.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.109.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.109.00 |
| Застосування | audi a4 b5 (8d2), audi a4 b5 avant (8d5), audi a6 c5 (4b2), audi a6 c5 avant (4b5), audi allroad c5 (4bh)vw passat b5 (3b2), vw passat b5 variant (3b5), vw passat b5.5 (3b3), vw passat b5.5 variant (3b6) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

