-65%

Відправка протягом 4 дні
Довжина - 312 мм, Ширина - 189 мм, Висота - 68 мм
Довжина - 312 мм, Ширина - 189 мм, Висота - 68 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585204 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585204 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585204 |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

