Відправка протягом 5 днів
Кавоварка SATURN ST-CM0170 розроблена для справжніх поціновувачів кави. Потужність кавоварки складає 650 Вт, тобто кава готується досить швидко зберігаючи у нього смак і аромат. У ній чудовим чином поєднуються стиль і практичність. Гладкий корпус в класичному чорному кольорі ідеально підходить до будь-якої робочої поверхні. Кавоварка готує каву безпосередньо в кавник з міцного прозорого скла, який поставляється в комплекті з приладом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST-CM0170 |
| Габарити | 26 х 18.5 х 15 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | кавник, фільтр |
| Мoдель | ST-CM0170 |
| Потужність | 650 Вт |
| Особливості | захист від перегрівання, індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 0, 6 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для дому (побутові) |
| Функції | автовимкнення, антикрапельна система |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴






