Відправка протягом 4 дні
Довжина - 96 мм, Напруга - 10 В, Сила струму - 5.0 А, 0.9 Ом
Довжина - 96 мм, Напруга - 10 В, Сила струму - 5.0 А, 0.9 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4520 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 96 мм |
| Напруга | 10 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4520 Y-524J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 4520 Y-524J |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила тока | 5.0 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴


