-65%

Відправка протягом 4 дні
Довжина - 276 мм, Ширина - 177 мм, Висота - 44 мм
Довжина - 276 мм, Ширина - 177 мм, Висота - 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585490 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585490 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585490 |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴

