-65%

Повітряний фільтр для автомобіля Bosch F026400705- ( Мрія )
1 529 ₴
535 ₴
- В наявності
- Код: 869584-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Повітряний фільтр Bosch гарантує ефективне очищення повітря, що надходить у двигун, захищаючи його від пилу, бруду та інших забруднень. Забезпечує оптимальну продуктивність мотора, стабільну витрату пального та довговічність. Виготовлений з якісних матеріалів та підходить до широкого спектра автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 705 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F026400705 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Каталожний номер | MQ000140 |
| Мoдель | F026400705 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴

