Відправка протягом 4 дні
BMW SERIA 3 (E46) 5/98-->
BMW SERIA 3 (E46) 5/98-->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9002 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 670 мм |
| Мoдель | WP9002 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 94, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴


