Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54.158.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54.158.00 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 54.158.00 |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴


