вугільний, Довжина - 262 мм, Ширина - 243 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325338CB |
| Виробник | Delphi |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325338CB |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | TSP0325338CB |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴


