-65%

Килимок для фітнесу Ecofit MD9010 173 х 61 х 0,6 см Зелений (К00019190)- ( Мрія )
1 589 ₴
556 ₴
- В наявності
- Код: 693396-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для занять спортом необхідний спеціальний килимок для йоги. Це зручний тоненький мат, який скручується, і не займає багато місця. Вправи на голій підлозі приведуть до безлічі синців, травм і створять дискомфорт. Хороший килимок повинен бути досить щільним. Килимок виконаний з міцного, м'якого, приємного на дотик матеріалу, але в той же час має невелику вагу.
Характеристики:
• Довжина: 173 см;
• Ширина: 61 см;
• Товщина: 0,6 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | PVC |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | К00019190 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | MD9010 173 х 61 х 0, 6 см Зелений |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | простий (одинковий) |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴

