-65%

Килимок для фітнесу Ecofit MD9010 1730*610*6мм Violet (К00015259)- ( Мрія )
1 589 ₴
556 ₴
- В наявності
- Код: 409637-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для занять спортом необхідний спеціальний килимок для йоги. Це зручний тоненький мат, який скручується і не займає багато місця. Вправи на голій підлозі приведуть до безлічі синців, травм і створять дискомфорт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | К00015259 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал | TPE |
| Мoдель | MD9010 1730*610*6мм Violet |
| Особливості | одношаровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | простий (одинковий) |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴


