Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 310 мм, Ширина - 215 мм, Висота - 30 мм
вугільний, Довжина - 310 мм, Ширина - 215 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340801 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340801 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | J1340801 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴


