Відправка протягом 4 дні
OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC II 2/01-->
OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC II 2/01-->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9246 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP9246 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴


