Відправка протягом 4 дні
AUDI A2, SKODA FABIA, VW POLO IV 01-
AUDI A2, SKODA FABIA, VW POLO IV 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 120 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA120 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LA120 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


