Відправка протягом 4 дні
VW T5 02-
VW T5 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 182 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA182 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LA182 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴


