Відправка протягом 4 дні
LAND ROVER FREELANDER III 07-; VOLVO S80 II, V70 II, XC 60 II, XC 70 II 06-
LAND ROVER FREELANDER III 07-; VOLVO S80 II, V70 II, XC 60 II, XC 70 II 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014604 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Rover |
| Сумісність з моделлю | S80, XC60, V70, Freelander, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014604 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014604 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴


