Відправка протягом 4 дні
SUZUKI SX4 1.6 13->
SUZUKI SX4 1.6 13->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU22023 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CU22023 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


