LEXUS GS430, GS460, IS250, LS460, LX570, RX300, RX330, IS220 D, RX350, GS300, LS600H, IS II F, CT200H, GX460, SUBARU LEGACY, DEX, TREZIA,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann |
| Сумісність з маркою | Lexus, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Trezia, GS, CT 200h |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU1919 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 193 мм |
| Мoдель | CU1919 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 213 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


