Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 235 мм, Ширина - 209 мм, Висота - 34 мм
вугільний, Довжина - 235 мм, Ширина - 209 мм, Висота - 34 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54.136.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54.136.00 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 54.136.00 |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


