Відправка протягом 4 дні
HONDA JAZZ III / JAZZ IV / INSIGHT / CR-Z / HR-V / CITY 2008 ->
HONDA JAZZ III / JAZZ IV / INSIGHT / CR-Z / HR-V / CITY 2008 ->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF573P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Сумісність з моделлю | HR-V, CR-Z |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF573P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF573P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴


