-65%

Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.257.00- ( Мрія )
1 471 ₴
515 ₴
- В наявності
- Код: 532607-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Виконання фільтру - панельний, Довжина - 419 мм, Ширина - 227 мм, Висота - 42 мм
Виконання фільтру - панельний, Довжина - 419 мм, Ширина - 227 мм, Висота - 42 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.257.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 419 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.257.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | 30.257.00 |
| Застосування | MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Фургон (W639) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴

