Відправка протягом 4 дні
FORD TOURNEO CUSTOM (2012), TRANSIT 2014, TRANSIT CUSTOM (2012)
FORD TOURNEO CUSTOM (2012), TRANSIT 2014, TRANSIT CUSTOM (2012)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Custom |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2118 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP2118 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


