Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 538 мм, Ширина - 110 мм, Висота - 25 мм
вугільний, Довжина - 538 мм, Ширина - 110 мм, Висота - 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCF0046C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCF0046C |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 538 мм |
| Мoдель | CCF0046C |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴


