-65%

Відправка протягом 4 дні
Довжина - 292 мм, Ширина - 176,5 мм, Висота - 70 мм
Довжина - 292 мм, Ширина - 176,5 мм, Висота - 70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585420 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585420 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585420 |
| Країна виробництва | Франція |
| Ширина | 176, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

