Відправка протягом 4 дні
OE QUALITY (11V) CITRO BERLINGO C4 C5 C8
OE QUALITY (11V) CITRO BERLINGO C4 C5 C8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GN027 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 107 мм |
| Напруга | 11 В |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GN027 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GN027 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила тока | 18.5 А |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴


