Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9337 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP9337 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


